O nas

Nasz sklep

Jesteśmy na rynku już od 10 lat. Do prowadzenia sklepu oraz doboru kolekcji przywiązujemy bardzo dużą uwagę. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw klientowi.

Dbamy aby atmosfera w sklepie była miła, aby klient czuł się swobodnie. Służymy swoją opinią podczas zakupów na życzenie klienta.

Zapraszamy. Życzymy udanych zakupów.

I & M Studio Mody

Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok

Nasz zespół 


Zdjęcie naszego sklepu

Zapraszamy

Małgorzata, Iwona, Natalia.

Opinie klientów

Od wielu lat jestem stałą klientką tego sklepu. Bardzo lubię przychodzić tu na zakupy, ponieważ wiem, że obsługa jest zawsze bardzo miła i fachowa. Nigdy jeszcze nie wyszłam ze sklepu niezadowolona i bez towaru. Wiem, że dzięki zakupionym tu rzeczom bardzo dobrze wyglądam i bardzo dobrze się czuję – wyjątkowo. Mimo, iż jestem dojrzałą kobietą ubierając się w tym sklepie cofam czas. Wyglądam fantastycznie i młodo i tak się czuję. Serdecznie polecam!

- Krystyna

“Doskonały gust i wyczucie mody sprawia, że ubrania w sklepie są doskonałej jakości i zgodne z najnowszymi trendami. Bardzo sympatyczne właścicielki potrafią też doradzić w czym wygląda się świetnie mimo niedoskonałości figury.

- Pani Małgorzata