REGULAMIN

1. Warunki ogólne

Poniższy Regulamin dotyczy wszystkich zamówień złożonych przez Klienta w firmie I & M Studio Mody s.c. Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok na stronie internetowej firmy I & M Studio Mody lub na stronie dla urządzeń mobilnych (http://imstudiomody.pl).

Korzystając ze strony http://imstudiomody.pl i/lub składając zamówienie, akceptujesz niniejszy Regulamin („Regulamin”). Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z treścią Regulaminu.

Dostępność produktów i usług na stronie http://imstudiomody.pl w danym momencie nie wskazuje ani nie jest gwarancją, że te produkty i usługi będą dostępne zawsze. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży dowolnego produktu w każdym momencie.

Klienta obowiązuje wersja Regulaminu dostępna na stronie http://imstudiomody.pl w momencie składania zamówienia.

2. Ceny i koszty dostawy

Ceny wyświetlane na stronie http://imstudiomody.pl zawierają ustawowy podatek VAT, ale nie zawierają kosztów dostawy.

Standardowy koszt dostawy każdego zamówienia do 31 kg wynosi 9,99 PLN i jest realizowane kurierem DPD.

W przypadku płatności gotówką za pobraniem koszt dostawy to 14,99 PLN. 

Ceny w sklepie stacjonarnym i online mogą się różnić.

3. Składanie zamówień/zakończenie umowy

Zamówienia można składać na stronie http://imstudiomody.pl.

Jeśli podasz swój adres e-mail, po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia, poinformujemy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe. Gdybyśmy otrzymali już płatność za takie zamówienie, podejmiemy próbę zwrotu wpłaconej kwoty w ten sam sposób, w jaki dokonano płatności. Jeśli z jakiegokolwiek powodu będzie konieczne użycie innej metody, powiadomimy Cię o tym i poprosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta w celu ustalenia sposobu zwrotu płatności.

4. Dostawa

I & M Studio Mody przyjmuje i przetwarza zamówienia z najwyższą starannością. Zamówione produkty dostarczymy na Twój adres zamieszkania lub inny wybrany adres w Polsce.

Firma I & M Studio Mody dokłada starań, aby zamówienia były wysyłane najszybciej jak to możliwe i w kolejności, w jakiej zostały złożone. Staramy się dostarczać zamówienia w ciągu od 3 do 4 dni roboczych od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem wysłania produktów. Choć dokładamy starań, aby dostarczać zamówienia w wyznaczonym terminie, nieprzewidziane wydarzenia mogą spowodować opóźnienie dostawy. W mało prawdopodobnym przypadku wydłużenia czasu dostawy do ponad 30 dni Klient może anulować zamówienie.

Informacja o przewidywanym terminie dostawy jest wyświetlana przed złożeniem zamówienia. Jeśli podasz swój adres e-mail, po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i przewidywanym terminem dostawy zamówienia.

Jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta I & M Studio Mody telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 77 433 55 10 lub wyślij wiadomość e-mail na adres biuro@imstudiomody.pl.

5. Rezygnacja z zamówienia

Możesz anulować zamówienie lub zrezygnować z niego w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Gdyby zamówienie zostało opłacone wcześniej, otrzymasz zwrot kosztu zamówienia oraz kosztu standardowej dostawy. Jeśli zdecydujesz się zatrzymać część zamówienia i zwrócić tylko niektóre jego elementy, koszt dostawy nie zostanie zwrócony.

Jeśli chcesz anulować lub zwrócić swoje zamówienie, poinformuj nas o tym pisemnie. Najlepiej odesłać pocztą dołączony do zamówienia formularz zwrotu. Możesz też wysłać odpowiednie pismo do I & M Studio Mody s.c. Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok, Rynek 2/1, 48-300 Nysa, lub na adres e-mail sklep@imstudiomody.pl. Inna możliwość to wypełnienie i odesłanie standardowego formularza stanowiącego załącznik do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. W każdym wypadku należy zwrócić zamówione produkty zgodnie ze wskazówkami zawartymi w punkcie 6 (Zwroty) poniżej, w ciągu 14 dni – zgodnie z zapisami w punkcie 5 powyżej. Podejmiemy próbę zwrócenia pieniędzy w ten sam sposób, w jaki dokonano płatności najszybciej, jak to możliwe – w ciągu 14 dni od dnia otrzymania informacji o zwrocie produktów, pod warunkiem otrzymania produktów lub potwierdzenia ich odesłania.

Jeśli wyrazisz na to zgodę, zwrot może zostać przekazany w inny sposób. W żadnym wypadku nie będzie się to wiązać z dodatkowymi kosztami.

Jeśli otrzymany produkt jest wadliwy, jak najszybciej poinformuj o tym firmę I & M i zwróć go zgodnie ze wskazówkami zawartymi w punkcie 6 (Zwroty) poniżej. Firma I & M zwraca pełen koszt wadliwych produktów.

6. Zwroty

Firma I & M gwarantuje pełen zwrot kosztów zgodnie z zapisami punktu 5 (Rezygnacja z zamówienia) pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). Ponadto produkt powinien posiadać wszystkie metki i etykiety. Do każdego zamówienia dołączony jest formularz, którego można użyć w razie zwrotu zamówienia.

7. Metody płatności

  • Przelew tradycyjny

Podczas procesu zamawiania otrzymasz dane do wykonania przelewu. Przelew możesz wykonać poprzez stronę internetową swojego banku, na poczcie, lub w innym punkcie.

Dane do przelewu:
- Odbiorca: I&M Studio Mody s.c.  Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok Rynek 2/1, 48-300 Nysa
- Nr konta: 73 1140 2004 0000 3102 5295 1429 mBank
- Tytuł: Zamówienie nr [nr zamówienia]

  • Płatność z PayU

Podczas procesu zamawiania zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, aby sfinalizować proces płatności. Twoje konto zostanie natychmiast obciążone kwotą należności.

  • Płatność gotówką przy odbiorze

Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia jest opisana w punkcie 2 (Ceny i koszty dostawy). Potwierdzenie zamówienia zostanie przesłane w wiadomości e-mail.

  • Płatność gotówką w sklepie

Płatność gotówką w sklepie stacjonarnym przy odbiorze zamówienia jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat.

Potwierdzenie zamówienia zostanie przesłane w wiadomości e-mail.

8. Kolory i wymiary

Dokładamy starań, aby możliwie wiernie prezentować nasze produkty, ich skład i kolory. Sposób wyświetlania koloru zależy od używanego systemu operacyjnego i sprzętu. Nie możemy zagwarantować, że Twój komputer, monitor lub urządzenie mobilne wiernie odwzoruje kolory.

Wymiary produktu podane na stronie http://imstudiomody.pl są jedynie orientacyjne i mają ułatwić wybór modelu lub fasonu, ale nie są rzeczywistymi wymiarami produktu, który otrzymasz. Wymiary rzeczywiste mogą się różnić zależnie od materiału, z którego wykonano produkt.

9. Gwarancja

W wypadku wykrycia jakichkolwiek wad zakupionego produktu firma I & M przestrzega praw ustawowo przysługujących Klientowi. W wypadku reklamacji widocznych wad materiałowych lub wykonania dostarczonych produktów, w tym wad powstałych podczas transportu, należy jak najszybciej odesłać produkt i poinformować firmę I & M o jego wadach za pomocą dołączonego do zamówienia formularza zwrotu.

10. Własność praw

Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i symbole praw autorskich na stronach http://imstudiomody.pl są własnością spółki I & M Studio Mody s.c. Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok oraz jej podmiotów zależnych lub licencjodawców. Jakiekolwiek wykorzystanie strony http://imstudiomody.pl lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie tej zawartości – częściowo lub w całości – w celu innym niż prywatny i niekomercyjny, jest zakazane bez wcześniejszego uzyskania zgody firmy I & M.

11. Dane firmy

I & M Studio Mody s.c. Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok

Siedziba firmy: Rynek 2/1, 48-300 Nysa

Numer REGON: 161502774

NIP: 7532431520

Dane kontaktowe: I & M Studio Mody s.c. Iwona Lis, Małgorzata Ćwiok

Rynek 2/1, 48-300 Nysa, Polska

E-mail: sklep@imstudiomody.pl

Telefon: 774335510